محل تبلیغات شما

ایام نوروز و در موقع دیدار آقای حاج محمد رضاحافظی رئیس بروجردی انجمن های خیرین ایران  از  بیمارستان امام بروجرد، از ایشان درخواست نمودیم  به مردم بروجرد عیدی بدهد.

آقای حاج حافظی با دیدن وضعیت بخش دیالیز در حضور افراد حاضر قول داد که چند تخت پیشرفته جدید و چند حالته  دیالیز به بیماران بروجردی هدیه بدهد.

راستش خود من هم احساس می کردم با توجه به مشغله های فراوان حاج آقا حافظی این موضوع به بوته فراموشی سپرده شود.

اما امروز با دیدن 4 تخت دیالیز که هر کدام حدود 10 میلیون تومان قیمت دارند خوشحال شدیم که بزرگ مرد خیرین ایران  به وعده خود وفا نمود و کمک هایش برای بیماران دیالیزی بروجرد سریعتر از آنچه فکرش را می کردیم ارسال شد.

بارها گفته ایم در این شرایط که وضعیت درمان در شهر ما به مرز فاجعه رسیده است بزرگ مردان اجتماعی مان باید به داد شهر برسند. خوشبختانه مجمع خیرین سلامت در چنین شرایطی پا پیش نهاد و در حال حاضر در حال ساخت زیر ساخت های جدید درمانی برای شهر مان می باشند.

امروز هم با دیدن 4 تخت پیشرفته دیالیز اهدایی حاج محمد رضا حافظی بسیار خوشحال شدیم که کمک های بزرگان همچنان ادامه دارد.

از تمامی کسانیکه در راه سر وسامان دادن به وضعیت بهداشت و درمان شهر قدم پیش نهاده اند و بخصوص حاج محمد رضا حافظی که همچنان از ایشان انتظار داریم کمک های مادی و معنوی شان را دریغ نورزند، سپاس ویژه داریم.

لیست کانالهای تلگرام مرتبط با شهرستان بروجرد

لیست وبلاگ ها و وبسایت های مرتبط با شهرستان بروجرد

فیلم بروجرد در دهه پنجاه

حاج ,های ,حافظی ,دیالیز ,شهر ,خیرین ,حاج محمد ,با دیدن ,از ایشان ,کمک های ,تخت پیشرفته

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اموزش قلاب بافی معبود من! زمزمه نام تو امواج خروشان اضطراب را از ساحل طوفان زده قلبم محو می کند. هــــزار تـــویــــ دنیــــایــــ مـــــن retciavietreep romperhdahra Michael's blog محرم دزفول Milton's life ftadylulre ocurgalsei